09-9700-426
מבית flyeast

בנפאל 14 גנים לאומיים ושמורות. מביניהם, הגן הלאומי המלכותי ןיִצ'י ּבְטו ,רָואן, הגן הלאומי ,רָּב ּבְר ןיִד ,רָיה ושמורת הטבע ,רָטא ּפ ּו מאפשרים התבוננות נפלאה של חיי הטבע האסייתיים. הגנים הלאומיים הללו נמנים עם יעדי הספארי המסעירים ביותר בעולם. תוכלו לחוות את חיי הג'ונגל בעודכם רכובים על פיל, או על כלי רכב בעל ארבה גלגלים, ולצפות בחייהן של החיות הפראיות, באזור מגוריהן הטבעי. בנוסף, תוכלו ליהנות משייט על גבי סירות קאנו בנהרות הג'ונגל, לצאת להליכות בטבע, לצאת לטיולי צפר ּות, לטייל בכפרים, ולצפות ממקור ראשון בתרבות ּה של קהילת ה- ,רָת'אר לֹו. בג'ונגל ישנן אכסניות ואתרי נופש נוחים ובעלי שירותים מודרניים.

נפאל מהווה ביתם של 30 מינים של חיות בר גדולות ושל כ-180 מינים של יונקים. הקרנף, הנמר, התנין, נמר השלג, הפנדה האדום, הדוב השחור ההימלאי, פרים פראיים ואכזריים,
אנטילופת ארבע-קרן, הצבוע המפוספס, אייל ה- ,רָס ּבְמ ,רָּבר, האייל הנקוד, האייל החזירוני, אייל המונטיאק, הדוב השפתני, גחן הדקלים האסייתי, קופי ה- ,רָל ּבְנג ּור וה- ,רָמק לֹוק זֶרז ּוס, ה- ,רָּפ ּבְנג לֹו ןיִלין,
הדולפין ה- ,רָג ּבְנ זֶג ןיִטי (הנהרתניים), לטאת הכוח, הפיתון, הקוברה, נחש מסוג ןיִּפיט ,רָוי ּבְי זֶּפר הירוק, הצב היבשתי וחיות רבות אחרות משוטטות בג'ונגלים של נפאל.

נפאל מהווה גם מקלט מבטחים לציפורים, ומצויים בה מעל 800 מינים של ציפורים, המייצגים %8 מאוכלוסיית הציפורים העולמית. למעשה, בנפאל כמות מיני הציפורים שהינה כמעט שוות-ערך לסך-כל מיני הציפורים בצפון אמריקה. הציפורים הנפוצות [בנפאל] הינן: הטווס, התרנגול בנקיבה (או: תרנגול הבר – red jungle fowl), מינים שונים של הלבנית הקטנה, האנפה, השלדגיים (king fisher), החטפיתיים (flycatchers) והנקרים.